--> zpět na historii KL<--

Pozice
Tým
Zápasů
Výher
Remíz
Proher
Skóre
Bodů
1
Taurito
30
25
2
3
231:80
77
2
Flegmatik
30
25
1
4
173:72
76
3
Orel Kuřim
30
23
1
6
153:65
70
4
Mušketýři
30
22
0
7
214:88
66
5
Malhostovice
30
21
2
7
153:76
65
6
Relax
30
19
3
8
125:70
60
7
Mukl's
30
18
4
8
145:88
58
8
Tygři Maršov
30
15
2
13
109:126
47
9
Templáři
30
13
2
15
104:111
41
10
Balchem
29
11
0
18
103:147
33
11
Brünn 07
29
8
1
20
57:123
25
12
Respect
29
7
1
21
69:132
22
14
Orel Čebín
28
6
2
20
53:142
20
15
Lelekovice
28
4
3
21
56:194
15
16
Hambas
29
3
1
25
60:154
10
17
Cote
28
2
1
25
37:188
7


6. a 7. 6. 2009 - Výsledky osmnáctého kola
Templáři - Relax 1 : 5 (0 : 3) – Špaček - Šplíchal 2, Vičar 2, Šenkýř
Mukl's - Templáři 3 : 1 (3 : 1) – Moniak 2, Skoumal - Špaček
Mukl's - Relax 1 : 1 (0 : 0) – Moniak - Vičar
Mušketýři - Tygři 9 : 1 (1 : 0) - Boháč 4, Zetka 2, Mudroň, Veselý, Hečko - Procházka
Mušketýři - Malhostovice 6 : 4 (4 : 1) - Boháč 4, Hečko, Veselý, (ŽK - Halva) - Rampula F. 3, Rampula M.
Malhostovice - Tygři 11 : 1 (4 : 0) – Koláček 4, Rampula F. 4, Rampula T. st. 2, Rampula T. ml. - Švéda, (ČK - Ostrý)
Orel Kuřim - Flegmatik 2 : 3 (0 : 0) – Sádlík, Juračka - Hovorka, Havlín, Katolický, (ŽK - Panovský)
Taurito - Flegmatik 6 : 2 (2 : 1) – Kupský 2, Hlávka, Čuhel, Lejsek, Zeman - Havlín, Kolář
Taurito - Orel Kuřim 4 : 4 (2 : 3) - Lejsek 2, Čuhel, Bechir - Vlček 2, Luzar, Bartůněk
Balchem - Respect - : - (- : -) -
Brünn - Hambas - : - (- : -)
Orel Čebín - Cote - : - (- : -)
Cote - Lelekovice - : - (- : -)
Orel Čebín - Lelekovice - : - (- : -) -

30. a 31. 5. 2009 - Výsledky sedmnáctého kola
Tygři Maršov - Relax 0 : 5 (- : -) – kontumace - nedostavení k zápasu
Relax - Balchem 6 : 1 (3 : 1) – Orzech 2, Vičar 2, Sedláček, Vejlupková - Kakáč
Templáři - Hambas 6 : 2 (4 : 1) – Dvořáček 2, Ondráček, Koláčný K., Musil, Špaček - Nejezchleb Jiří, Malý
Templáři - FC Brünn 1 : 0 (0 : 0) - Soušek -
Mukl's - FC Brünn 6 : 0 (1 : 0) - Broža 2, Skoumal 2, Hála P., Ekl
Mukl's - Attack 5 : 0 (- : -) - kontumace - nedostavení k zápasu
Respect - Cote 6 : 1 (5 : 0) – Špiřík 2, Foltýn, Saul, Papírník, Chatrný - Uher
Taurito - Respect 10 : 1 (4 : 1) – Šindelář 4, Čuhel 3, Lejsek 2, Kupský - Špiřík
Taurito - Lelekovice 16 : 3 (5 : 1) – Lejsek 9, Zeman 2, Šindelář, Polášek, Čuhel, Dvořák, Kupský - Smolinksý, Diviš, Lev
Orel Kuřim - Malhostovice 2 : 3 (0 : 2) - Luzar, Sádlík - Rampula F. 2, Urban
Orel Kuřim - Orel Čebín 6 : 0 (5 : 0) - Kolář 3, Koláček 2, Leicher -
Flegmatik - Balchem 7 : 0 (3 : 0) - Kříž 4, Hovorka, Panovský, Havlín, Kolář -

dohrávky z 11. kola :
Balchem - Orel Čebín 2 : 4 (1 : 1)
– Těšík, Kazda - Baláš 2, Tauš, Kříž
Orel Čebín - Attack 1 : 1 (- : -) – Kříž - Juříček

23. a 24. 5. 2009 - Výsledky šesnáctého kola
Templáři - Attack 2 : 0 (2 : 0) – Koláčný J., Koláčný K. -
Taurito - Templáři 4 : 2 (1 : 0) – Lejsek 2, Hlávka, Žák - Leicman 2, (ŽK - Vajdlich)
Tygři - Mukl's 5 : 2 (2 : 2) - Sova 2, Bílý, Procházka, Míča - Broža, Ekl
Balchem - Lelekovice 5 : 0 (3 : 0) - Audy 3, Těšík, Marek
Orel Kuřim - Lelekovice 4 : 1 (3 : 0) - Luzar 2, Sádlík, Pavlík - Směták
Orel Kuřim - Balchem 11 : 2 (3 : 1) - Pavlík 3, Leicher, kolář, Bartůněk, Vašek, Luzar - Audy, Těšík
Flegmatik - Malhostovice 5 : 4 (2 : 2) – Neudecker 2, Volkner, Kříž, Katolický, (ŽK - Neudecker) - Koláček 2, Urban, Kovář
Malhostovice - Hambas 9 : 1 (4 : 0) – Rampula T. ml. 3. Rampula F. 2, Urban 2, Kovář, Koláček - Malý
Flegmatik - Orel Čebín 5 : 2 (2 : 0) – Hovorka, katolický, Kolář, Havlín, Volkner - Tauš 2
Hambas - Orel Čebín 0 : 4 (0 : 1) - (ŽK - Malý, Rozlílek) - Tauš 3, vlastní, (ŽK - Klouda)
Relax - Respect 10 : 1 (2 : 1) - Vičar 4, Šplíchal J. 3, Šplíchal M., Šenkýř M., Sedláček - Prax
Relax - Cote 4 : 1 (3 : 0) - Vičar, Šenkýř M., Soušek, Šenkýř J. - Sedláček
Mušketýři - Cote 5 : 0 (- : -) - kontumace (ukončeno pro malý počet hráčů Cote na hřišti)
Mušketýři - FC Brünn 5 : 1 (2 : 0) – Mejtský 2, Hečko, Boháč, (ŽK - Mejtský) - Michalec

dohrávka z 12. kola :
Relax - FC Brünn 4 : 3 (3 : 1)
– Šplíchal J., Šenkýř J., Šenkýř M., Orzech, (ŽK - Šenkýř M.) - Michalec 2, Slezák

16. a 17. 5. 2009 - Výsledky patnáctého kola
Orel Kuřim - Respect 5 : 2 (1 : 1) – Kolář 3, Sádlík, Vlček - Špiřík, Chatrný
Taurito - Hambas 9 : 1 (4 : 1) – Žák 3, Lejsek 2, Šindelář 2, Dvořák, Kupský - Nejezchleb Jan
Taurito - Tygři 7 : 1 (1 : 1) – Lejsek 3, Šindelář 3, Žák - Míča
Hambas - Tygři 0 : 2 (0 : 0) - - Štulpa, Procházka
Flegmatik - Attack 8 : 1 (6 : 0) - Kříž 2, Havlín 2, Malý S. 2, Malý P., Katolický, (ŽK - Koláček) - Smutný
Mušketýři - Attack 10 : 1 (3 : 0) - Boháč 4, Veselý 2, Pospíšil, Zetka, Martinů, Hečko - Smutný
Respect - FC Brünn 3 : 5 (1 : 2) - Špiřík 2, Brychta - Michalec 2, Šmarda, Čuhel Pat., Čuhel Petr, (ŽK - Čuhel Petr)
Flegmatik - Mušketýři 6 : 3 (4 : 0) - Havlín 3, Kříž 2, Volkner - Boháč 2, zetka
Orel Kuřim - FC Brünn 2 : 3 (2 : 1) - Vlček, Janda, (ŽK - Koláček) - Michalec 2, Čuhel Petr
Mukl's - Balchem 6 : 3 (2 : 0) – Ekl 3, Hála P. 2, Hála M. - Těšík, Audy, Lang
Mukl's - Cote 8 : 0 (4 : 0) – Skoumal 2, Pohanka 2, Hála P, Ekl R., Hála M., Ekl O. -
Balchem - Cote 9 : 1 (4 : 0) - Těšík 3, Audy 2, Kakáč 2, Kazda, Lang - Svoboda
Malhostovice - Lelekovice 1 : 1 (1 : 0) – Částka, (ŽK - Kovář) - Kotas
Templáři - Orel Čebín 1 : 1 (1 : 0) - Špaček - Vacek
Relax - Orel Čebín 10 : 0 (7 : 0) - Sedláček 2, Vičar 2, Šplíchal, Sehnal, Šenkýř J., Šenkýř M., Trubiroha, Orzech -

9. a 10. 5. 2009 - Výsledky čtrnáctého kola
Taurito - Balchem 9 : 3 (5 : 1) – Toman 4, Kupský 2, Lejsek 2, Žák - Kazda 2, Ostřížek
Mušketýři - Taurito 10 : 2 (3 : 1) – Boháč 3, Martinů 3, Hečko, Mejtský, Halva, Obůrka, (ŽK - Obůrka) - Lejsek, Toman
Mušketýři - Balchem 11 : 2 (3 : 1) – Veselý 3, Martinů 2, Boháč 2, Mejtský 2, Zetka, hečko - Ostřížek, Audy
Mukl's - Respect 11 : 2 (6 : 0) - Moniak 5, Sukalovský 2, Hála 2, Helán, Ekl - Saul, Špiřík
Mukl's - Flegmatik 3 : 5 (3 : 0) - Moniak 2, Kotlár, (ŽK - Šteif) - Havlín 2, Volkner, Kolář, Kříž
Flegmatik - Respect 4 : 1 (2 : 1) - Hovorka 2, Malý, Volkner - Špiřík
Malhostovice - Orel Čebín 4 : 1 (2 : 1) - Urban, Rampula F., Rampula T. ml. Částka, (ČK - Rampula T.) - Sítař, (ČK - Leifer)
FCB 07 - Orel Čebín 4 : 3 (2 : 0) - Čuhel Petr 2, Michalec, Slezák - Štulpa, Sítař, Tauš, (ŽK - Kříž), (ČK - Sítař)
Malhostovice - FCB 07 0 : 5 (- : -) - kontumace
Templáři - Cote 6 : 0 (2 : 0) – Leicman 2, Vajdlich, Koláčný, Ondráček -
Orel Kuřim - Cote 9 : 1 (5 : 0) – Janda 2, Bartůněk 2, Kolář 2, Juračka, Luzar, Sádlík - Řeřucha
Orel Kuřim - Templáři 7 : 1 (2 : 1) - Luzar 2, Kolář 2, Janda, Juračka, Sádlík - Koláčný
Relax - Hambas 3 : 0 (1 : 0) – Šplíchal J. 2, Vičar -
Maršov - Lelekovice 5 : 5 (3 : 1) - Osladil 2, Sova, Míča, Šibor - Směták 2, Bodický, Lev, Vydrová
Maršov - Attack 5 : 0 (- : -) - kontumace
Lelekovice - Attack 5 : 0 (- : -) - kontumace

2. a 3. 5. 2009 - Výsledky třináctého kola
Malhostovice - Attack 7 : 0 (3 : 0) – Urban 2, Koláček, Rampula F., Klouda, Částka T., Odehnal D. -
Malhostovice - Cote 6 : 1 (4 : 0) – Rampula F. 2, Částka T. 2, Odehnal D., Urban - Sitař, (ŽK - Sitař)
Attack - Cote 7 : 5 (4 : 0) – Chlup 6, Pavlíček - Řeřucha 3, Kobelka, Chlubný
Balchem - FC Brünn 3 : 2 (2 : 1) - Ostřížek 2, Těšík, (ŽK - Vlk) - Šustai, Michalec
Tygři - Balchem 2 : 7 (1 : 3) - Sova, Procházka - Audy 5, Těšík, Ostřížek
Tygři - Brünn 5 : 5 (1 : 3) - Sova 3, Míča, Šibor - Michalec 5
Flegmatik - Relax 3 : 1 (1 : 0) - Katolický 3 - Šplíchal
Flegmatik - Lelekovice 11 : 2 (7 : 2) - Kříž 4, Malý 3, Havlín 2, Katolický, Panovský - Urbánek, Bodický
Lelekovice - Relax 3 : 3 (2 : 2) - Kotas, urbánek, Fajt - Orzech, Sedláček, Šplíchal
Taurito - Orel Čebín 5 : 0 (- : -) – kontumace
Mušketýři - Respect 10 : 4 (6 : 2) – Boháč 3, Veselý 2, Hečko, baxa, Halva, obůrka, Doležal - Saul 2, Papírník, Špiřík
Mušketýři - Templáři 7 : 1 (2 : 0) - Hečko 2, Boháč 2, Mudroň, Halva, Veselý - Leicman
Respect - Templáři 3 : 4 (1 : 2) – Špiřík 2, Brychta - Leicman 3, Koláčný K.
Orel Kuřim - Mukl's 2 : 0 (2 : 0) - Sádlík, Kolář -
Orel Kuřim - Hambas 3 : 1 (0 : 0) - Kolář 2, Sádlík - Boháček
Mukl's - Hambas 9 : 4 (3 : 2) - Moniak 3, Ekl O. 3, Helán, Hála M., Hála P. - Rozlílek 2, Boháček, Nejezchleb Jiří

25. a 26. 4. 2009 - Výsledky dvanáctého kola
Balchem - Templáři 1 : 3 (0 : 2) – Těšík - Leicman, Špaček, Koláčný, (ŽK - Ondráček, Vajdlich)
Balchem - Malhostovice 2 : 5 (1 : 2) – Audy 2 - Urban 2, Rampula F. 2, Rampula T. ml.
Malhostovice - Templáři 9 : 1 (3 : 0) – Rampula F. 4, Koláček 4, Částka - Soušek
Taurito - FC Brünn 5 : 1 (2 : 1) - Dvořák, Polášek, Žák, Komárek, Šindelář, (ŽK - Žák) - Šustai
Taurito - Relax 4 : 3 (1 : 1) - Žák 2, Toman, Polášek - Šplíchal 2, Šenkýř
Hambas - Flegmatik 2 : 10 (0 : 7) - Rozlílek 2, (ŽK - Nejezchleb Jiří) - Havlín 4, Panovský 2, Kříž 2, Kolář, Volkner
Flegmatik - Cote 8 : 1 (3 : 1) - Kříž 3, Havlín 3, Volkner, Kolář P. - Fikar
Hambas - Cote 4 : 6 (1 : 2) - Rozlílek 2, Šfaář, Nejezchleb Jan, (ŽK - Marek T.) - Chlubný 2, Svoboda, Sitař, Navara, Řeřucha, (ŽK - Navara)
Mukl's - Lelekovice 6 : 1 (2 : 0) – Moniak 2, Ekl O. 2, Skoumal, Kotlár - Diviš
Mušketýři - Mukl's 4 : 0 (2 : 0) – Boháč 2, Mudroň, (ŽK - Baxa, Halva) -
Mušketýři - Lelekovice 14 : 3 (8 : 1) - Boháč 6, Hečko 2, Halva 2, Mejtský 2, Martinů, Mudroň - Smolinský, Doležal, Milion
Orel Kuřim - Attack 1 : 2 (0 : 1) – Juračka - Chlup 2
Maršov - Respect 3 : 1 (2 : 1) - Míča, Sova, Švéda - Špiřík, (ŽK - Saul)
Maršov - Orel Čebín 3 : 4 (1 : 2) - Švéda, Šibor, Míča - Juříček 2, Štulpa 2, (ŽK - Kříž Jan)
Respect - Orel Čebín 0 : 1 (0 : 1) - - Baláš (ŽK - Baláš)

18. a 19. 4. 2009 - Výsledky jedenáctého kola
Respect - Lelekovice 2 : 1 (1 : 1) – Špiřík, Brychta - Bodický, (ŽK - Doležal)
Hambas - Lelekovice 0 : 5 k (- : -)
Respect - Hambas 5 : 0 k (- : -) -
Orel Kuřim - Mušketýři 4 : 3 (2 : 1) - Sádlík 2, Kolář, Pavlík - Veselý 2, Zetka
Relax - Mušketýři 8 : 0 (3 : 0) - Šplíchal J. 3, Šplíchal M. 2, Soušek 2, Vičar - (ŽK - Mejtský)
Orel Kuřim - Relax 1 : 2 (0 : 0) – Leicher - Soušek, Vičar
Balchem - Orel Čebín - : - (- : -) - odloženo
Attack - Orel Čebín - : - (- : -) – odloženo
Attack - Balchem 2 : 2 (0 : 1) – Smutný, Vitula - Těšík, Marek
Flegmatik - Tygři 3 : 1 (1 : 0) – Kolář, Havlín, Hovorka - Míča
Flegmatik - Templáři 5 : 4 (2 : 0) – Leicman 3, Ondráček, (ŽK - Leicman) - Kříž 2, Hovorka, Havlín, Malý
Tygři - Templáři 5 : 1 (3 : 0) – Musil - Procházka 2, Horký 2, Švéda
Brünn - Cote 3 : 1 (1 : 0) – Kuhn 2, Šuterik - Chlubný
Taurito - Malhostovice 4 : 5 (3 : 2) – Čuhel 2, Žák, Šindelář - Urban 2, Klouda, Rampula F.
Taurito - Mukl's 9 : 2 (2 : 1) – Šindelář 3, Polášek 2, Čuhel 2, Žák 2, (ŽK - Polášek, Hlávka) - Moniak, Ekl O., (ŽK - Šteif)
Malhostovice - Mukl's 3 : 6 (1 : 1) – Urban 3 - Kotlár 2, Skoumal, Moniak, Ekl O., Hála P.

11. a 12. 4. 2009 - Výsledky desátého kola
Templáři - Lelekovice 4 : 7 (2 : 1) – Leicman 2, Koláčný, Ondráček - Bodický 4, Doležal, Lev, Urbánek
Flegmatik - FC Brünn 4 : 2 (2 : 1) – Volkner, Kříž, Kolář, Panovský - Šmarda, Hakl
FC Brünn - Lelekovice 2 : 4 (0 : 2) - Slezák, Šmarda - Bodický, Doležal, Směták, Caha
Tygři Maršov - Orel Kuřim 1 : 3 (1 : 1) - Procházka, (ŽK - Sova, Sáblík) - Koláček, Pavlík, Sádlík
Tygři Maršov - Cote 3 : 1 (1 : 1) - Procházka 2, Švéda, (ŽK - Štulpa) - Chlubný, (ŽK - Chlubný, Řeřucha, Svoboda)
Taurito - Cote 7 : 1 (3 : 0) – Čuhel 5, Mažár, Lejsek - Chlubný
Mukl's - Orel Čebín 8 : 3 (7 : 0) - Hála P. 2, Broža, Helán, Ekl, Sukalovský, Pohanka, Moniak - Leifer 2, Sítař
Mušketýři - Orel Čebín 8 : 1 (6 : 0) – Mejtský 3, Zetka 2, Doležal, Martinů, Boháč, (ŽK - Martinů) - Leifer, (ŽK - Leifer)
Mušketýři - Hambas 5 : 3 (4 : 1) – Boháč 2, Obůrka, Martinů, Doležal - Rozlílek 3, (ŽK - Rozlílek)
Balchem - Hambas 5 : 1 (1 : 0) – Audy 2, Marek, Těšík, Ostřížek - Nejezchleb
Malhostovice - Relax 5 : 0 (4 : 0) – Urban 2, Rampula F., Rampula M., Koláček -
Malhostovice - Respect 5 : 1 (4 : 1) – Urban 2, Rampula T. ml. 2, Rampula F. - Šrubař, (ŽK - Saul)
Relax - Attack 2 : 2 (1 : 0) – Šplíchal M., Vičar - Pavlíček, Jízdný


1. a 2. 11. 2008 - Výsledky devátého kola
Templáři - Lelekovice 11 : 2 (- : -) – Ondráček 5, Soušek 4, Dvořáček, Leicman - Diviš S., Diviš M., (ŽK - Diviš M.)
Malhostovice - Lelekovice 10 : 1 (- : -) – Kovář 2, urban 2, Esterkes 2, Koláček 2, Rampula F., Rampula M. - Diviš M.
Mukl's - Flegmatik 2 : 2 (2 : 1) – Pohanka, Novák - Havlín 2
Mukl's - Hambas 5 : 2 (4 : 1) – Sukalovský 2, Pavlíček 2, Novák - Malý, Kobelka ml.
Flegmatik - Respect 10 : 2 (5 : 1) – Volkner 3, Havlín 2, koláček 2, Malý 2, Katolický - Koudela, Prax
Hambas - Respect 1 : 2 (0 : 2) – Marek - Prax 2
Orel Kuřim - Attack 7 : 1 (3 : 1) - Merta 2, Bartůněk 2, Koláček 2, Kolář, (ŽK - Vašek, Kolář, Koláček)
Taurito - Cote 11 : 1 (4 : 1) – Žák 3, Lejsek 3, Šindelář 2, Kupský 2, Hlávka - Fikar
Cote - Tygři Maršov 0 : 6 (0 : 2) – - Ostrý 4, Osladil, Procházka
Tygři Maršov - Mušketýři 5 : 11 (1 : 4) – Osladil 2, Sova, Procházka, Ostrý - Boháč 4, Zetka 4, Veselý 2, Hečko
Attack - FC Brünn 2 : 4 (1 : 2) – Smutný, Juříček, (ŽK - Havlíček) - Kuhn 4
FC Brünn - Relax 1 : 3 (1 : 1) – Kuhn, (ČK - Čuhel Patr.) - Šplíchal, Šenkýř M., Šenkýř J.
Balchem - Relax 0 : 9 (0 : 4) – - Šplíchal 3, Šenkýř J. 3, Vičar 2, Sedláček, (ŽK - Sehnal)

1. a 2. 11. 2008 - dohrávky druhého a čtvrtého kola
Attack - Orel Čebín 2 : 6 (0 : 2) – Smutný, Havlíček - Baláš 2, Kříž 2, Groh, Štulpa
Attack - Balchem 1 : 6 (0 : 3) – Havlíček - Novotný Mar. 3, Maleček 2, Ostřižek

25. a 26. 10. 2008 - dohrávky třetího kola
Orel Kuřim - Cote 7 : 3 (3 : 2) – Merta 3, Bartůněk 2, Janda, Luzar - Fikar 2, Sedláček

25. a 26. 10. 2008 - Výsledky osmého kola
Orel Kuřim - Balchem 4 : 1 (2 : 1) – Merta 2, Leicher, Luzar - Marek
Balchem - Malhostovice 4 : 12 (1 : 6) – Audy 2, Novotný, Marek - Rampula F. 5, Urban 3, Rampula st., Rampula ml., Esterkes, vlastní
Orel Kuřim - Orel Čebín 6 : 0 (1 : 0) – Merta 2, Luzar 2, Leicher, Koláček - (ŽK - Baláš)
Flegmatik - Tygři Maršov 4 : 1 (3 : 1) – Havlín 3, Hovorka - Procházka
Flegmatik - Orel Čebín 4 : 0 (2 : 0) – Hovorka, Kříž, havlín, Malý - (ŽK - Štulpa)
Attack - Templáři 3 : 4 (1 : 2) – Havlíček 2, Smutný - Ondráček 3, Dvořáček
Relax - Attack 1 : 1 (0 : 1) – Šplíchal - Smutný
Respect - Templáři 1 : 3 (1 : 2) - Šikula, (ŽK - Šikula, Saul) - Vaclávek 3
Cote - Hambas 0 : 0 (0 : 0)
Taurito - Hambas 12 : 2 (7 : 1) – Lejsek 5, Žák 4, Hlávka 2, Šindelář - Šafář, Nejezchleb
Taurito - FC Brünn 8 : 3 (5 : 1) – Žák 2, Hlávka 2, Šindelář 2, Bechir, Lejsek - Hakl, Slezák, Šuterik, (ŽK - Šuterik)
Mušketýři - Mukls 5 : 7 (2 : 4) – Hečko, Halva, boháč, Zetka, veselý - Hála 3, Pohanka 2, Jahn, Helán
Mušketýři - Lelekovice 17 : 0 (5 : 0) – Boháč 5, Zetka 5, Halva 3, Veselý 3, Hečko -

18. a 19. 10. 2008 - Výsledky sedmého kola
Orel Čebín - Mušketýři 4 : 12 (3 : 5) – Mašek 2, Štulpa 2 - Veselý 4, Boháč 4, Hečko 2, Mudroň, Zetka
FC Brünn - Mušketýři 2 : 12 (2 : 5) – Slezák, Šmarda - Boháč 6, Zetka 3, Veselý 2, Obůrka
FC Brünn - Orel Čebín 1 : 3 (1 : 1) – Šmarda, (ŽK - Hakl) - Štulpa 2, Kříž, (ŽK - Štulpa)
Taurito - Relax 6 : 1 (3 : 1) – Lejsek 4, Žák, Toman - Šenkýř, (ŽK - Sehnal)
Respect - Taurito 3 : 8 (1 : 5) – Špiřík, Papírník - Lejsek 3, Kupský 2, Hlávka, Dvořák, Šindelář, (ŽK - Surčina)
Respect - Relax 2 : 4 (1 : 3) – Saul, Brychta - Sedláček 2, Vičar, Soušek
Balchem - Tygři Maršov 0 : 4 (0 : 0) (ŽK - Lang, Audy) - Ostrý, Sova, Švéda, Bílý
Tygři Maršov - Templáři 4 : 1 (2 : 0) – Ostý 2, Procházka, Sova, (ŽK - Sova, Ostrý) - Soušek, (ČK - Leicman)
Balchem - Templáři 3 : 7 (2 : 5) – Audy 3 - Ondráček 3, Leicman 3, Koláčný
Mukl's - Orel Kuřim 1 : 2 (0 : 1) - Hála P., (ŽK - Jahn, Kotlár) - Sádlík, (ŽK - Koláček)
Lelekovice - Orel Kuřim 0 : 6 (0 : 3) (ŽK - Smetana) - Merta 2, Luzar 2, Koláček, Leicher
Flegmatik - Hambas 7 : 2 (2 : 1) – Havlín 3, Malý 2, Katolický, Volkner - Kobelka, Šafář
Flegmatik - Cote 10 : 0 (4 : 0) – Katolický 3, Kolář 3, Malý 2, Havlín, Kříž -
Cote - Malhostovice 2 : 3 (1 : 1) – Chlubný 2 - Urban 2, Kovář
Malhostovice - Attack 1 : 6 (1 : 5) – Urban - Smutný 3, Chlup, Havlíček, Juříček

19. 10. 2008 - Výsledky dohrávky druhého kola
Cote - Attack 2 : 10 (1 : 3) – Fikar, Chlubný - Chlup 4, Smutný 3, Vitula, Havlíček, Juříček

11. a 12. 10. 2008 - Výsledky šestého kola
Flegmatik - Lelekovice 12 : 2 (1 : 1) – Havlín 4, Kříž 3, Hovorka 2, Katolický 2, Malý, (ŽK - Koláček) - Lev, Směták
Lelekovice - Relax 2 : 4 (1 : 0) – Rybka, Směták - Sedláček 2, Šplíchal, Vičar
Mukl's - Balchem 5 : 4 (1 : 3) – Pohanka 2, Helán 2, Hála, (ŽK - Holman) - Audy 2, Maleček, Lang, (ŽK - Martinů)
Orel Čebín - Cote 7 : 2 (3 : 0) – štulpa 3, Kříž, Juříček, Dušil, Tauš, (ŽK - Klouda) - Fikar, Vitula
Templáři - Cote 14 : 0 (10 : 0) – Koláčný 5, Leicman 4, Ondráček 4, Němec -
Templáři - Orel Čebín 4 : 2 (2 : 0) – Leicman 3, Ondráček, (ŽK - Talacko) - Štulpa, Tauš
Balchem - FC Brünn 4 : 1 (3 : 0) – Audy 3, Novotný, (ŽK - Novotný) - Šmarda
Mukl's - FC Brünn 5 : 1 (1 : 1) – Kotlár 2, Holman, Pohanka, Hála - Kuhn
Hambas - Attack 1 : 1 (0 : 0) – Marek - Válka
Mušketýři - Attack 9 : 2 (5 : 1) - Boháč 4, Zetka 3, Mudroň, Halva - Smutný, Havlíček
Mušketýři - Hambas 9 : 3 (4 : 1) – Boháč 3, Hečko 2, Baxa, Mudroň, Veselý, Zetka - Malý 2, Nejezchleb Jan
Orel Kuřim - Malhostovice 2 : 7 (0 : 3) – Janda, Sádlík - Rampula F. 2, Urban 2, Rampula M., Rampula T. ml, Koláček
Orel Kuřim - Respect 5 : 4 (3 : 0) – Sádlík 2, Janda, Merta, Kolář(ŽK - Kolář) - Prax 3, Brychta, (ŽK - Brychta)
Malhostovice - Respect 4 : 1 (2 : 1) – Rampula F., Urban, Rampula M., (ČK - Rampula T.) - Papírník
Tygři Maršov - Taurito 6 : 2 (2 : 1) – Bílý 2, Procházka 2, Sova, Balabán - Lejsek 2

4. a 5. 10. 2008 - Výsledky pátého kola
Hambas - Orel Kuřim 1 : 7 (0 : 5) – Kobelka ml., (ŽK - Suszka), (ČK - Kobelka st.) - Bartuněk 3, Kolář 2, Juračka 2
Templáři - Hambas 4 : 2 (2 : 0) – Ondráček 2, Musil, Koláčný - Heral, Kobelka ml.
Lelekovice - Attack 4 : 5 (2 : 4) – Bodický 3, Milion, (ŽK - Milion) - Válka 2, Vitula, Havlíček, Chlup , (ŽK - Smutný)
Lelekovice - Mukl's 0 : 6 (0 : 3) – - Sukalovský 4, Studený 2
Mukl's - Attack 8 : 8 (3 : 5) – Hála P. 3, Sukalovský 3, Studený 2 - Chlup 2, Vitula 2, Smutný 2, Válka, Pavlíček, (ŽK - Pavlíček)
Taurito - Orel Čebín 13 : 2 (9 : 2) – Hlávka 4, Lejsek 3, Kupský 2, Dvořák 2, Šindelář, Polášek - Baláž, Tauš
Taurito - Malhostovice 6 : 3 (4 : 2) – Lejsek 4, Šindelář 2 - Částka, Rampula M., Rampula T., (ŽK - Částka)
Orel Čebín - Malhostovice 3 : 4 (2 : 0) – Baláž, Juříček, Štulpa - Ondroušek 3, Kovář
Orel Kuřim - Templáři 9 : 4 (5 : 1) – Janda 3, Kolář 3, Sádlík 2, Bartuněk - Koláčný 2, Musil, Ondráček
Cote - Relax 0 : 5 (0 : 4) – - Šenkýř M. 2, Šplíchal, Soušek, Vičar
Cote - Mušketýři 0 : 15 (0 : 5) - Boháč 6, Zetka 3, Halva 3, Veselý 2, Hečko, (ŽK - Veselý, Zetka)
Relax - Mušketýři 2 : 4 (1 : 3) – Šplíchal, Sedláček - Boháč 2, Veselý, Obůrka, (ŽK - Veselý)
Tygři - Respect 4 : 1 (0 : 0) – Procházka 2, Osladil 2 - Brychta, (ŽK - Chocholáč J.)
Tygři - FC Brünn 4 : 1 (0 : 0) – Procházka, Švéda, Sova, Bílý, (ŽK - Procházka, Sova, Šrámek) - Šmarda
Respect - FC Brünn 4 : 0 (3 : 0) – Koudela, Prax, Saul, Papírník, (ŽK - Foltýn) -
Flegmatik - Balchem 4 : 2 (2 : 1) – Kříž 3, Malý P. - Audy, Novotný

5. 10. 2008 - Výsledky dohrávky čtvrtého kola
Tygři - Attack 5 : 1 (2 : 0) – Procházka 2, Šrámek, Sova, Osladil - Havlíček

2. 10. 2008 - Výsledky dohrávky třetího kola
Relax - Orel Čebín 6 : 3 (2 : 1) – Štulpa, (ŽK - Dušil) - Šenkýř J. 2, Šenkýř M., Vičar, Trubiroha, Soušek
Mukl's - Relax 3 : 3 (2 : 2) – Šenkýř J. 2, Šenkýř M. - Hála P. 2, Skoumal
Mukl's - Orel Čebín 8 : 0 (4 : 0) – Sukalovský 3, Hála P. 2, Helán 2, Hála M. - (ŽK - Klouda)

27. a 28. 9. 2008 - Výsledky čtvrtého kola
Respect - Mukl's 1 : 2 (0 : 2) – Prax - Skoumal 2
Mukl's - Cote 15 : 2 (9 : 1) – Hála 4, Sukalovský 4, Sova 3, Skoumal 2, Kotlár 2 - Fikar, Šikula
Respect - Cote 7 : 2 (4 : 0) – Špiřík 3, Prax, Saul, Brychta, Chocholáč - Vitula, Chlubný
Orel Čebín - Tygři Maršov 1 : 9 (0 : 7) – Baláš - Ostrý 4, Procházka 3, Balabán, Švéda
Tygři Maršov - Attack odloženo na 5.10.
Orel Čebín - Attack odloženo na 2.11.
Orel Kuřim - Flegmatik 6 : 3 (3 : 0) – Sádlík 3, Merta 2, Bartůněk - Hovorka 2, Havlín
Orel Kuřim - FC Brünn 9 : 0 (5 : 0) – Leicher 4, Merta 4, Bartůněk -
Flegmatik - FC Brünn 12 : 2 (8 : 0) – Havlín 4, Katolický 4, Malý 2, Goliáš, Hovorka - Kuhn, Šmarda
Taurito - Balchem 15 : 3 (7 : 0) – Lejsek 8, Šindelář 3, Hlávka 2, Kupský, Polášek - Novotný Mar., Novotný Mil., Audy
Balchem - Lelekovice 8 : 1 (5 : 0) - Novotný Mar. 3, Audy 3, Těšík, Lang - Smetana, (ŽK - Smetana)
Taurito - Lelekovice 13 : 1 (6 : 1) – Šindelář 4, Toman 3, Lesjek 2, Kupský 2, Hlávka - Fajt
Hambas - Malhostovice 1 : 6 (1 : 2) – Nejezchleb - Koláček 2, Rampula T. st., Částka, Rampula T.ml., Kovář, (ŽK - Šašek, Rampula T.st.)
Hambas - Relax 2 : 6 (0 : 1) – Kobelka, Marek (ŽK - Malý) - Šplíchal 3, Šenkýř 2, orzech, (ŽK - Orzech)
Malhostovice - Relax 1 : 2 (0 : 1) – Koláček - Šenkýř, Šplíchal
Mušketýři - Templáři 8 : 2 (2 : 0) – Boháč 4, Baxa 2, Zetka, Veselý - Musil, Koláčný

20. a 21. 9. 2008 - Výsledky třetího kola
TAURITO - FLEGMATIK 9 : 3 (4 : 2) – Šindelář 4, Lejsek, Toman, Hlávka, Dvořák - Kříž 2, Hovorka
FLEGMATIK - ATTACK 9 : 4 (2 : 1) – Hovorka 4, Havlín 2, Kříž 2, Katolický - Vitula 2, Válka, Smutný
OREL KUŘIM - COTE odloženo
OREL ČEBÍN - RELAX odloženo na 2.10. 17.00
OREL ČEBÍN - MUKLS odloženo
RELAX - MUKLS odloženo na 2.10. 17.45
TEMPLÁŘI - MALHOSTOVICE 3 : 3 (0 : 2) – Soušek, Koláčný, Musil - Rampula F., Částka, Esterkes
TEMPLÁŘI - FC BRÜNN 0 : 1 (0 : 0) (ŽK - Soušek) - Šuterik
MALHOSTOVICE - FC BRÜNN 6 : 0 (3 : 0) – Koláček 3, Rampula F. 2, Šašek -
MUŠKETÝŘI - BALCHEM 8 : 4 (4 : 2) – Boháč 3, Veselý 3, Baxa 2, Zetka - Těšík 2, Novotný M. 2, Maleček
MUŠKETÝŘI - RESPCET 5 : 2 (4 : 1) – Veselý 2, Zetka 2, Hečko - Šikula
BALCHEM - RESPECT 6 : 3 (2 : 1) – Martinů 2, Těšík, Peňáz, Lang, Ostřížek - Prax 2, Šikula
HAMBAS - TYGŘI 4 : 6 (1 : 1) – Špic 3, Nekvapil - Osladil 3, Ostrý 2, Sova
TYGŘI - LELEKOVICE 11 : 3 (4 : 1) – Procházka 4, Osladil 2, Sova 2, Štulpa, Ostrý, Švéda - Bodický, Diviš, Skřípský
HAMBAS - LELEKOVICE 9 : 3 (2 : 2) – Nekvapil 5, Suszka 2, Špic, marek - Lev, Bodický, Diviš

13. a 14. 9. 2008 - Výsledky druhého kola
HAMBAS - FC BRÜNN 07 5 : 0 (2 : 0) – Nekvapil 2, Kobelka st., Kobelka ml., Malý -
MUŠKETÝŘI - FC MALHOSTOVICE 1 : 2 (1 : 1) – Boháč - Urban, Koláček
MUŠKETÝŘI - FLEGMATIK 1 : 4 (1 : 2) – Doležal, (ČK - Doležal) - Havlín 2, Kříž 2
FC MALHOSTOVICE - FLEGMATIK 2 : 4 (2 : 2) – Koláček, Urban - Havlín 2, Kříž, Malý
RESPECT - OREL ČEBÍN 0 : 0 (0 : 0) – -(ŽK - Kříž)
OREL ČEBÍN - LELEKOVICE 0 : 2 (0 : 1) – - Caha, Smolinský
RESPECT - LELEKOVICE 4 : 3 (2 : 3) – Prax 2, Špiřík, Saul - Rybka, Diviš M., Diviš S.
OREL KUŘIM - TYGŘI 13 : 0 (4 : 0) – Merta 7, Koláček 2, Bartuněk 2, Juračka, Sádlík -
OREL KUŘIM - RELAX 3 : 1 (1 : 1) – Merta, Sádlík, Janda - Šenkýř M.
TYGŘI - RELAX 5 : 10 (1 : 6) – Sova, Balabán, Štulpa, Procházka - Vičar 5, Orzech 2, Sedláček, Trubiroha, Šenkýř J.
BALCHEM - ATTACK odloženo na 2.11.2008
BALCHEM - COTE 8 : 1 (3 : 0) – Těšík 4, Audy 2, Marek, Martinů - Uher
ATTACK - COTE odloženo na 19.10.2008
TAURITO - MUKL'S 6 : 6 (2 : 2) – Lejsek 4, Toman 2 - Novák 3, Holman, Studený, Sukalovský
TAURITO - TEMPLÁŘI 6 : 2 (2 : 0) – Lejsek 3, Žák 2, Toman - Dvořáček, Pleskač, (ŽK - Leicman), (ČK - Leicman)
MUKL'S - TEMPLÁŘI 4 : 3 (2 : 2) – Hála P. 2, Sukalovský 2 - Koláčný 3

6. a 7. 9. 2008 - Výsledky prvního kola
TAURITO - MUŠKETÝŘI 5 : 2 (2 : 0) – Hlávka P. 2, Dvořák, Lejsek, Toman -
TAURITO - OREL KUŘIM 10 : 2 (5 : 0) – Lejsek 3, Toman 3, Hlávka P. 2, Dvořák, Kubský - Merta, Jeřábek
MUŠKETÝŘI - OREL KUŘIM 4 : 6 (2 : 2) – Hečko 3, Doležal - Leicher 2, Merta 2, Jeřábek 2, Sádlík
MUKL'S - FC MALHOSTOVICE 2 : 8 (1 : 3) – Sukalovský 2 - Rampula F. 3, Rampula T. 3, Částka, Kovář
MUKL'S - TYGŘI 3 : 6 (2 : 1) – Hála P. 2, Sukalovský - Procházka 2, Štulpa 2, Sova, Hrbáček
FC MALHOSTOVICE - TYGŘI 8 : 0 (5 : 0) – Rampula F. 5, Rampula T., Rampula T. ml, Částka -
TEMPLÁŘI - FLEGMATIK 5 : 3 (3 : 1) – Ondráček 2, Hurt 2, Němec - Havlín A. 2, Katolický
TEMPLÁŘI - RELAX 3 : 2 (1 : 1) – Němec, Musil, Hurt, (ČK - Ondráček)- Vičar, Soušek
FLEGMATIK - RELAX 11 : 2 (4 : 1) – Kříž 4, Hovorka 3, Havlín 3, Malý - Sedláček, Vičar, (ČK - Sehnal)
OREL ČEBÍN - BALCHEM 3 : 6 (2 : 2) – Baláš 2, Dušil - Novotný M. 2, Audy 2, Kazda, Marek
HAMBAS - OREL ČEBÍN 5 : 1 (3 : 0) – Nejezchleb Jiří 2, Malý, Kobelka st., Kobelka ml. - Tauš
BALCHEM – HAMBAS 5 : 2 (0 : 1) – Těšík 2, Marek, Kazda, Novotný M - Kobelka st, Kobelka ml.
LELEKOVICE - COTE 0 : 5 kontumace – hráč David Helebrant není uveden na soupisce
COTE - FC BRÜNN 07 2 : 3 (2 : 2) – Babička, Homola, (ŽK - Homola) - Slezák, Kuhn, Kočí, (ŽK - Čuhel)
FC BRÜNN 07 – LELEKOVICE 5 : 0 kontumace – hráč David Helebrant není uveden na soupisce