--> zpět na historii KL<--

3.6.2007 - Výsledky posledního kola
Reavers Hell - Orel Čebín 1:5 (0:3) - Tichý Tomáš - Klouda Tomáš,Baláž Jaroslav,Kříž Jan 2,Juříček Jakub(ŽK-Navrátil Jiří(Reav) )
Lelekovice - Nedámeto 4:3 (2:2) - Smolinský Petr,Kadubec Václav,Bodocký Martin,Skřípský Jakub - Deutscher Jan 2,Šafář Roman(ŽK-Kadubec Václav(Lele) )
Cote d'Ivoire - Tučňáci Čebín 1:1 (0:1) - Švestka Martin - Ondroušek František
Balchem - Ychtils 2:3 (1:2) - Těšík Marek,Ostřížek Lukáš - Tauš Vojtěch,Kuldan František,Hanák Martin
Tygři Maršov - Hambas Podlesí 4:4 (1:1) - Štulpa Marek,Balabán Pavel 3 - Malý Josef,Boháček Pavel,Heral Pavel 2(ČK-Balabán Petr(TyMa) ŽK-Osladil Martin,Balabán Petr(TyMa) )
Flegmatik Čebín - Relax Team 3:7 (0:3) - Mařa Aleš,Koláček Tomáš,Havlín Antonín - Klusák Jan,Šenkýř Jiří,Vičar Jakub 2,Trubiroha Aleš,Šplíchal Jiří,Šenkýř Michal

26.5.2007 - Výsledky pátého kola
Flegmatik Čebín - Reavers Hell 9:2 (3:1) - Havlát Petr 4,Mařa Aleš,Malý Pavel,Volkner Michal,Kříž Aleš,Hovorka Lukáš - Peňáz Petr,Habart Marek
Relax Team - Orel Čebín 4:2 (2:0) - Šplíchal Jiří,Sedláček David,Orzech Mira,Bárta Jan - Dušil Lubomír,Štulpa Petr(ŽK-Dušil Lubomír,Juříček Jakub(OrČe) )
Cote d'Ivoire - Lelekovice 5:1 (3:0) - Fikar Ondřej 2,Babička Radek,Švestka Martin,Plaček Michal - Staněk David(ŽK-Kadubec Václav(Lele) )
Tučňáci Čebín - Nedámeto 3:2 (1:1) - Zeman Michal,Rigl tomáš,Panáček Michal - Šafář Martin,Urbánek Tomáš
Tygři Maršov - Balchem 1:2 (1:0) - Procházka Jan - Novotný Marek,Klvaňa Martin
Hambas Podlesí - Ychtils 3:3 (2:3) - Kubík Oldřich 2,Kobelka Karel ml. - Tauš Vojtěch,Chlubný Martin,Svoboda Petr
Flegmatik Čebín - Orel Čebín 4:2 (3:1) - Havlát Petr 2,Kříž Aleš,Katolický Lukáš - Štulpa Petr 2(ŽK-Baláž Jaroslav(OrČe) )
Relax Team - Reavers Hell 6:1 (2:0) - Šplíchal Jiří 2,Vičar Jakub 2,Bárta Jan 2 - Habart Marek
Cote d'Ivoire - Nedámeto 0:0 (0:0) - (ŽK-Plaček Michal(Cot) Urbánek Tomáš(Nedá) )
Tučňáci Čebín - Lelekovice 1:6 (1:3) - Rigl tomáš - Kadubec Václav 2,Bodocký Martin 2,Diviš Michal,Směták Jan
Tygři Maršov - Ychtils 6:7 (1:5) - Procházka Jan 4,Osladil Martin 2 - Tauš Vojtěch,Svoboda Petr,Nedoma Michal,Kuldan František,Štěpánek Richard 2,Chlubný Jiří
Hambas Podlesí - Balchem 2:1 (1:0) - Kubík Oldřich,Kobelka Karel ml. - Novotný Marek

19.5.2007 - Výsledky čtvrtého kola
Balchem - Reavers Hell 5:5 (4:2) - Novotný Marek 2,Klvaňa Martin,Maleček Josef,Ostřížek Lukáš - Navrátil Jiří 2,Peňáz Petr,Tichý Tomáš 2
Balchem - Orel Čebín 4:3 (2:2) - Novotný Marek 3,Marek Tomáš - Štulpa Petr 3
Ychtils - Orel Čebín 6:3 (1:2) - Chlubný Martin,Navara Martin,Řeřucha Miroslav,Nedoma Michal 2,Hanák Martin - Štulpa Petr 2,Podal Lukáš(ŽK-Podal Lukáš,Kříž Jan(OrČe) )
Ychtils - Reavers Hell 9:1 (3:0) - Tauš Vojtěch,Chlubný Martin,Kopřiva Pepa,Štěpánek Richard 2,Vitula Ivo,Nedoma Michal,Hanák Martin 2 - Navrátil Jiří(ŽK-Čech David(Reav) )
Flegmatik Čebín - Lelekovice 8:1 (4:1) - Malý Pavel,Hovorka Lukáš 2,Koláček Tomáš 2,Havlát Petr 2,Havlín Antonín - Smolinský Petr(ŽK-Malý Stanislav(Fleg) Urbánek Petr(Lele) )
Flegmatik Čebín - Nedámeto 11:2 (7:1) - Malý Stanislav,Mařa Aleš,Hovorka Lukáš 2,Kříž Aleš 3,Havlín Antonín 3,Katolický Lukáš - Šafář Martin,Urbánek Radek (ŽK-Koláček (Fleg) )
Relax Team - Nedámeto 6:0 (2:0) - Šeda Michal,Vičar Jakub 2,Orzech Mira,Šplíchal Jiří 2 - (ŽK-Černý Michal(Nedá) )
Relax Team - Lelekovice 7:5 (5:4) - Šplíchal Jiří 3,Šeda Michal 3,Vičar Jakub - Smolinský Petr,Kadubec Václav 2,Kadubcová Eliška,Bodocký Martin
Tygři Maršov - Tučňáci Čebín 8:1 (5:0) - Osladil Martin 2,Balabán Pavel 3,Balabán Petr 2,Procházka Jan - Rigl tomáš
Tygři Maršov - Cote d'Ivoire 5:0 (5:0) - KONTUMACE
Hambas Podlesí - Cote d'Ivoire 5:0 (5:0) - KONTUMACE
Hambas Podlesí - Tučňáci Čebín 4:0 (2:0) - Malý Josef,Nejezchleb Jan,Nejezchleb Jiří,Boháček Pavel -

5.5.2007 - Výsledky dohrávaného druhého kola
Relax Team Balchem 4:0 (1:0) - Šplíchal Jiří 2,Sedláček David,Vičar Jakub -
Cote d'Ivoire Orel Čebín 1:4 (0:3) - Uher Radomír - Štulpa Petr 3,Dušil Lubomír(ŽK-Vitula Michal(Cot) )
Tučňáci Čebín Reavers Hell 0:5 (0:5) - KONTUMACE
Hambas Podlesí Nedámeto 5:0 (5:0) - Boháček Pavel 2,Marek Tomáš 2,Kobelka Karel ml. -
Flegmatik Čebín Balchem 6:4 (4:2) - Kříž Aleš 2,Katolický Lukáš,Mařa Aleš,Volkner Michal 2 - Audy Jan,Marek Tomáš,Ostřížek Lukáš,Novotný Miloš(ŽK-Audy Jan(Balc) )
Cote d'Ivoire Reavers Hell 1:1 (0:1) - Švestka Martin - Habart Marek(ŽK-Uher Radomír(Cot) )
Tučňáci Čebín Orel Čebín 0:5 (0:5) - KONTUMACE

13.5.2007 - Výsledky třetího kola
FLEGMATIK - COTE 4:1 (2:1) - Kříž 2, Malý S., Volkner - Babička
FLEGMATIK - TUČNÁCI 8:5 (4:1) - Kříž 3, Vajdlich 3, Havlín, Malý S. - Ondrášek 2, Šíbl, Drabik, Zeman
RELAX - COTE 0:3 (0:2) - Vitula, Babička, Uher
RELAX- TUČNÁCI 4:3 (2:1) - Šplíchal 4 - Rigl, Malásek, Drabik (ŽK - Flek (Tučnáci))
MARŠOV- REAVERS 3:2 (1:1) - Balabán Pav., Štulpa, Proházka - Tichý, Krnák
MARŠOV - OREL 7:4 (2:1) - Procházka 3, Balabán 2, Bílý, Osladil - Baláš 2, Kříž, Štulpa
HAMBAS - REAVERS 5:1 (2:0) - Kubík 2, Boháček 2, Nejezchleb - Tichý (ŽK - Krnák (Reav))
HAMBAS - OREL 2:2 (1:0) - Malý 2, Štupla, Juříček
BALCHEM - LELEKOVICE 1:4 (0:2) - Novotný Mar., Bodocký, Caha, Diviš, Směták
BALCHEM - NEDÁMETO 6:2 (4:1) - Novotný Mar.2, Novotný P. 2 - Šafář R., Šafář M.
YCHTILS - LELEKOVICE 3:3 (1:1) - Tauš, Řeřucha, Chlubný - Kadubec 2, Bodocký
YCHTILS - NEDÁMETO 12:3 (6:1) - Chlubný J. 3, Svoboda 3, Nedoma 3, Řeřucha 2, Navara - Šafář R., Million, Černý M.

5.5.2007 - Výsledky druhého kola
MARŠOV – LELEKOVICE 14:3 (6:0) - Ostrý 5, Štulpa 3, Procházka 2, Osladil 2, Bílý 2 – Kadubec 2, Staněk
MARŠOV – NEDÁMETO 9:2 (5:0) - Bílý 3, Ostrý 2, Procházka 2, Osladil 2, Štulpa– Deutscher 2
HAMBAS– LELEKOVICE 10:2 (6:0) - Boháček P. 4, Helar 3, Nejezchleb Jiří 2, Malý – Kadubec, Smetana
HAMBAS – NEDÁMETO 5:0 (5:0) - Marek 2, Boháček P. 2, Kobelka ml. -
FLEGMATIK - YCHTILS 10:3 (7:0) - Kříž 5, Katolický 3, Havlín, Malý – Nedoma, Svoboda, Kopřiva
RELAX – YCHTILS 3:1 (1:0) - Orzech 2, Vičar – Chlubný

8.5.2007 - Výsledky prvního kola
LELEKOVICE -REAVERS HELL 2:7 (2:3) - Lev Jiří,Kadubec Václav - Tichý Tomáš 4,Barták Václav 2,Habart Marek(ŽK-Lev Jiří(Lele) )
NEDÁMETO - OREL ČEBÍN 1:5 (1:1) - Šafář Roman - Štulpa Petr 2,Dušil Lubomír,Podal Lukáš,Baláž Jaroslav(ŽK-Deutscher Jan(Nedá) )
BALCHEM - COTE D'IVOIRE 0:4 (0:1) - Plaček Michal 3,Fikar Ondřej
YCHTILS - TUČŇÁCI ČEBÍN 7:3 (2:0) - Tauš Vojtěch 2,Řeřucha Miroslav 2,Navara Martin,Štěpánek Richard,Neodma Miloslav - Šíbl 2,Halamka Aleš(ČK-Zeman Michal(Tuč)ŽK-Viktorín Aleš(Tuč) )
FLEGMATIK ČEBÍN -TYGŘI MARŠOV 7:2 (3:1) - Havlát Petr 4,Vajdlich Jan,Volkner Michal,Havlín Antonín - Balabán Petr,Štulpa Marek
RELAX TEAM - HAMBAS PODLESÍ 8:3 (3:1) - Šenkýř Jiří 2,Vičar Jakub 2,Fryčka Marek,Trubiroha Aleš,Bárta Jan,Klusák Jan - Boháček Pavel 2,Kobelka Karel
LELEKOVICE - OREL ČEBÍN 3:10 (2:5) - Bodocký 2,Smolinský Petr - Dušil Lubomír 4,Štulpa Petr 2,Baláž Jaroslav 2,Kříž Jan,Podal Lukáš(ŽK-Klouda Tomáš(OrČe) )
NEDÁMETO - REAVERS HELL 2:4 (1:0) - Milion Pavel,Černý Michal - Tichý Tomáš 2,Čech David,Barták Václav(ŽK-Čech David(Reav) )
BALCHEM - TUČŇÁCI ČEBÍN 6:4 (3:2) - Těšík Marek 3,Kazda Zbyněk,Novotný Michal,Klvaňa Martin - Halamka Aleš 3,Panáček Michal(ŽK-Viktorín Aleš(Tuč) )
YCHTILS - COTE D'IVOIRE 1:3 (0:3) - Svoboda Petr - Pokorný Antonín 2,Plaček Michal
FLEGMATIK ČEBÍN - HAMBAS PODLESÍ 3:7 (2:6) - Vajdlich Jan,Malý Stanislav,Havlát Petr - Boháček Pavel 3,Kobelka Karel ml.,Kobelka Karel st.,Nejezchleb Jiří,Heral Pavel
RELAX TEAM - TYGŘI MARŠOV 5:6 (1:2) - Šplíchal Jiří 2,Fryčka Marek,Trubiroha Aleš,Vičar Jakub - Bilý Roman,Balabán Petr 2,Štulpa Marek 2,Osladil Martin